Aktuality

Odhadujeme hodnoty vašich nemovitostí

Potřebujete odhadnout reálnou hodnotu vaší nemovitosti? Oceňujeme byty, rodinné domy, chaty, chalupy, garáže, stavební parcely či pole a lesy. Stačí vyplnit nový kontaktní formulář na našem webu a my už se o vše postaráme. více »

Obytný dům z vodojemu

Získat v aukci vodojem a přestavět ho na bydlení k pronájmu? Proč ne! V anglickém Yorkshiru se to povedlo a výsledek vás možná překvapí, i když náklady překročily všechna očekávání. Dnes je ovšem hodnota 250násobná oproti vyvolávací ceně nemovitosti. více »

Věznici proměnili v nadstandardní bydlení

V anglickém Portsmouthu vyřešili problémy s bydlením tak, že zrekonstruovali bývalou věznici. Teď je z ní komplex více jak 80 bytů a nevypadá to vůbec špatně. Byt 3+kk tu třeba pořídíte za v přepočtu 7 a půl milionu korun. Umíte si představit, že bydlíte v bývalé věznici? více »

Veselé Vánoce a šťastný rok 2024

Další rok se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci. My Vám přejeme povedený vstup do toho nového a zároveň, abyste byli spokojeni ve všem, co děláte. I v roce 2024 tady budeme pro vás, těšíme se na vzájemnou spolupráci a věříme v oboustrannou spokojenost. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! více »

Téměř 140 tisíc nemovitostí v Česku má neznámého majitele

Možná byste tomu nevěřili, ale po celém Česku je téměř 140 tisíc nemovitostí, u kterých je neznámý majitel. Slušná porce, co? Třeba jste jedním z nich i vy! Tak si to raději ověřte, v novém roce byste o takovou nemovitost přišli. více »

Realitní trh se po letních měsících začíná hýbat

Letní prázdniny jsou tradičně spojené s útlumem realitního trhu. Věci se ale daly znovu do pohybu a opět začínáme prodávat. Na našem webu najdete mnoho nabídek, ale pokud si nevyberete, obraťte se přímo na nás. Odborné poradenství a vstřícný přístup jsou samozřejmostí a vždy se vám budeme snažit vyhovět. více »

Pravý čas na pořízení chalupy

Velký boom poptávky po rekreačních chatách a chalupách, který rozpoutala pandemie koronaviru je pryč. Drahé energie, výprodej nemovitostí a klesající ceny až o třetinu oproti období covidu mohou být lákadlem pro nové zájemce. Cena ale samozřejmě závisí na mnoho faktorech, jedním z nich je lokalita, která hraje významnou roli. více »

Stylovka v centru města

Sháníte prostorný a stylový byt, kterým oslníte nejednu návštěvu? A nechcete si brát hypotéku? Jeden takový se nachází přímo v centru Ústí nad Labem a čeká přímo na vás! Podkrovní byt plný dřeva vás zaujme na první pohled. více »

Chata na Větruši

Venku začíná jaro vystrkovat růžky, což je skvělá příležitost k nákupu chaty, kde budete trávit pohodové víkendy. My jednu takovou pro vás máme. Nachází se v chatové kolonii Větruš a klidu si tu užijete do sytosti. více »

Prodej novostavby v Kočkově

V naší nabídce máme čerstvou novinku. Rodinný domek v Kočkovské ulici v klidné části Ústí nad Labem je rozhodně velkým lákadlem. Dům s dispozicí 4kk a se zahradou má vše, co byste potřebovali. Vybavit a zařídit si jej navíc můžete zcela dle svých představ. Tak neváhejte a ozvěte se nám. více »

SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
SKYNER s.r.o.SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
Masarykova 381/387
400 10
Ústí nad Labem