Aktuality

V Dubaji se rodí další luxusní projekt. Vložila se do něj známá klenotnická firma

Spojte developerskou a klenotnickou firmu a vznikne vám z toho opulentní rezidenční mrakodrap, který nemá obdoby. V Dubaji se opět chtějí předvést a vědí, jak na to. více »

Sardinie láká nové obyvatele. Italská vláda nabízí 15 tisíc eur

Byli jste už někdy na Sardinii? Ještě ne? Tento italský ostrov je proslulý svými krásnými plážemi a nádhernou přírodou. Stálá populace se zde navíc snižuje, a tak italská vláda láká nové obyvatele. Pokud jste tedy snili o životě na ostrově, můžete si jej splnit. Dostanete k tomu navíc patnáct tisíc eur! Už máte sbaleno? více »

Proměna stodoly v luxusní dům

Staré budovy mají své kouzlo, ale pokud zůstávají nevyužité a chátrají, je na čase zasáhnout. První možností je demolice, tou druhou rekonstrukce. A právě pro ni se rozhodl jeden realitní agent, když uviděl starou stodolu. Splnil si svůj sen a luxusní dům, který z toho vznikl má nyní hodnotu více než 31 milionů korun. více »

V rodině architektů přestavěl vnuk dům po svém dědovi

Francouzský architekt 60 let po svém dědovi, který byl rovněž architektem, přestavěl dům v Chamonix pod nejvyšší alpskou horou Mont Blanc. Proměna byla dělána s citem, dřevostavba je nyní moderní a funkční. více »

Další tenisový úspěch Věrky Pickové

Věrka Picková má za sebou další tenisový úspěch. Nedávno se na oblastním přeboru umístila ve čtyřhře na krásném 3. místě. Gratulujeme! více »

Z hradu luxusní hotel. V Toskánsku proměnili unikátní stavbu

Nebývá to úplně pravidlem. V Toskánsku, které je jednou z nejkrásnějších oblastí Itálie, proměnili hrad z 10. století v luxusní hotel, kde byste si to zamilovali na první pohled. 38 apartmá s krásnými výhledy, to vše obklopené zelení a nádhernou přírodou. Za nocleh si tu návštěvníci ovšem připlatí. Cena se pohybuje v desítkách tisíc korun. více »

Rodinný dům v Sebuzíně

V Sebuzíně nabízíme rodinný dům, který se rozkládá na užitné ploše o výměře 143 metrů čtverečních. Malebná krajina s výhledem na Labské údolí vás upoutá na první pohled. Novostavba z roku 2016 rozhodně stojí za vaši pozornost. více »

Paul McCartney prodal luxusní apartmán s výraznou ztrátou

Přestože je realitní trh poměrně stabilní, ne každá investice se musí nutně vyplatit. Své o tom může vyprávět bývalý člen legendární skupiny Beatles Paul McCartney, který prodělal na prodeji svého penthousu na Manhattanu v přepočtu 150 milionů korun. Z původní ceny 333 milionů musel navíc dvakrát výrazně slevit. více »

Mezonetový byt loftového charakteru

Také v Ústí nad Labem si můžete pořídit luxusní byt za téměř 10 milionů korun! Mezonet v centru města, prostorná terasa, wellness či sauna. To zní lákavě, že? A pořádnej bejvák si žádá i pořádnou prezentaci! My vám promo ušijeme na míru! Posuďte sami. více »

Justin Timberlake prodal manhattanský penthouse za více jak půl miliardy

Slavný americký zpěvák a herec Justin Timberlake má ve svém realitním portfoliu hned několik zajímavých nemovitostí. Na začátku roku 2022 navíc jednu z nich velmi příjemně zhodnotil. Společně s manželkou herečkou Jessicou Biel totiž prodali jejich penthouse v samém srdci Manhattanu. Dvoupodlažní byt se rozkládá na ploše 500 metrů čtverečních, má vlastní výtah a dominují mu velké dřevěné trámy. Známý pár prodal luxusní nemovitost v přepočtu za 615 milionů korun. více »

SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
Kosmova 371/12
400 01
Ústí nad Labem