Aktuality

Pravý čas na pořízení chalupy

Velký boom poptávky po rekreačních chatách a chalupách, který rozpoutala pandemie koronaviru je pryč. Drahé energie, výprodej nemovitostí a klesající ceny až o třetinu oproti období covidu mohou být lákadlem pro nové zájemce. Cena ale samozřejmě závisí na mnoho faktorech, jedním z nich je lokalita, která hraje významnou roli. více »

Stylovka v centru města

Sháníte prostorný a stylový byt, kterým oslníte nejednu návštěvu? A nechcete si brát hypotéku? Jeden takový se nachází přímo v centru Ústí nad Labem a čeká přímo na vás! Podkrovní byt plný dřeva vás zaujme na první pohled. více »

Chata na Větruši

Venku začíná jaro vystrkovat růžky, což je skvělá příležitost k nákupu chaty, kde budete trávit pohodové víkendy. My jednu takovou pro vás máme. Nachází se v chatové kolonii Větruš a klidu si tu užijete do sytosti. více »

Prodej novostavby v Kočkově

V naší nabídce máme čerstvou novinku. Rodinný domek v Kočkovské ulici v klidné části Ústí nad Labem je rozhodně velkým lákadlem. Dům s dispozicí 4kk a se zahradou má vše, co byste potřebovali. Vybavit a zařídit si jej navíc můžete zcela dle svých představ. Tak neváhejte a ozvěte se nám. více »

Rok a dost! Sylvester Stallone prodává kalifornské sídlo za více než půl miliardy

V Kalifornii sídlí mnoho hollywoodských hvězd a výjimkou není ani představitel Rockyho či Ramba Sylvester Stallone. Před rokem si v Hidden Hills pořídil luxusní sídlo. Teď se ho ale zřejmě už nabažil a posílá ho na prodej. Tohle malé panství nakoupil za 412 milionů korun a prodává jej za 516 milionů korun. A bude to nabídka pro bohaté milovníky koní. Součástí pozemku jsou totiž i stáje a jízdárna. více »

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2023

Další rok se chýlí ke konci, a proto bychom vám chtěli popřát klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku, který je vždycky důležitý. Ať se vám daří a jste i nadále spokojeni s našimi službami. více »

Reality Skyner mění identitu

Od zrodu naší společnosti jsme používali jedno logo, které se už však za ta léta okoukalo a zestárlo. Doba jde rychle dopředu a protože my jdeme s ní, byl čas na změnu. Nové logo je moderní, elegantní, dynamické a zároveň jednoduché. Věříme, že se rychle dostane do povědomí a lidem se zalíbí. Těšíme se na další společné zážitky v nové identitě. více »

V Dubaji se rodí další luxusní projekt. Vložila se do něj známá klenotnická firma

Spojte developerskou a klenotnickou firmu a vznikne vám z toho opulentní rezidenční mrakodrap, který nemá obdoby. V Dubaji se opět chtějí předvést a vědí, jak na to. více »

Sardinie láká nové obyvatele. Italská vláda nabízí 15 tisíc eur

Byli jste už někdy na Sardinii? Ještě ne? Tento italský ostrov je proslulý svými krásnými plážemi a nádhernou přírodou. Stálá populace se zde navíc snižuje, a tak italská vláda láká nové obyvatele. Pokud jste tedy snili o životě na ostrově, můžete si jej splnit. Dostanete k tomu navíc patnáct tisíc eur! Už máte sbaleno? více »

Proměna stodoly v luxusní dům

Staré budovy mají své kouzlo, ale pokud zůstávají nevyužité a chátrají, je na čase zasáhnout. První možností je demolice, tou druhou rekonstrukce. A právě pro ni se rozhodl jeden realitní agent, když uviděl starou stodolu. Splnil si svůj sen a luxusní dům, který z toho vznikl má nyní hodnotu více než 31 milionů korun. více »

SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
SKYNER s.r.o.SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
Masarykova 381/387
400 10
Ústí nad Labem