Prodej výrobního areálu 14.775 m2

Marie Kršňákové 175, Chabařovice | 14755 m²

ID 00502
Kontakt
38 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji výrobně provozní areál a to formou převodu 100% obchodního podílu na plně funkční společnosti s ručením omezeným. Jedná se o zavedenou a v regionu známou společnost s dlouholetou tradicí a jasnou historií, jejímž hlavním zaměřením je výroba a montáž příhradových vazníků a krovů, prodej a zakázkové úpravy řeziva, prodej stavebních materiálů a nářadí, stavební činnost, autodoprava.
Výrobně provozní areál společnosti se nachází v průmyslové části města Chabařovice u Ústí nad Labem. Celková plocha areálu disponuje výměrou 14775 m2, přičemž stavební pozemky činní 2923 m2 a jsou zastavěny těmito stavbami:
- administrativně provozní budova, komplex zděných, zateplených, dvoupodlažních objektů s využitím kanceláře, prodejna, tři bytové jednotky, sklady, dílny, garáže, kompletní sociální zázemí pro zaměstnance, vlastní kotelna, zastavěná plocha 564 m2, užitná plocha ca 914 m2,
- výrobní a montážní hala, zděná budova s oddělenými provozy truhlárny, výroby vazníků, sušárny dřeva, garáže, sklady, vytápěno kotlem na dřevo s teplovzdušným výměníkem, zastavěná plocha 1654 m2, užitná plocha ca 1443 m2,
- budova pilnice (katr), samostatná budova, dřevěná konstrukce, podsklepeno, zastavěná plocha 265 m2,
- dvě budovy skladů, zastavěná plocha 336 m2 (ocelová konstrukce), 91 m2 (zděná budova),
- budova technického vybavení trafostanice, zastavěná plocha 13 m2.
Součástí areálu je dále pozemek ostatní plochy, manipulační plocha, o výměře 11832 m2. Pozemek tvoří společně s budovami jeden funkční celek a je využíván pro obslužné komunikace (betonové panely) a pro venkovní skladování stavebního materiálu, kulatiny a řeziva. Napájení elektřinou z vlastní trafostanice 160 kVA, přípojka vody, kanalizace, možnost napojení na plyn, přípojka internetu, pevného telefonu, elektronické zabezpečení, kamerový systém. Areál je v dobrém stavebně technickém stavu s pravidelně prováděnou údržbou a modernizací. Do areálu je možný vjezd pro kamiony, vjezdová brána, je oplocen. Napojení na dálniční síť D8 exity 72 a 74 cca 3 km, města Ústí nad Labem, Teplice ca 7 km.
Nabízená společnost dlouhodobě hospodaří se ziskem a má perspektivu budoucího rozvoje. Prodejní cena zahrnuje celkový majetek společnosti, t.j. nemovitý majetek, stroje a vybavení, automobily a manipulační techniku, skladové zásoby, drobný majetek, hodnotu společnosti dle EBITDA. Více informací o společnosti na webu RK SKYNER a u makléře prodeje.

Soubory ke stažení:

video YouTube
Prodejní prezentace firmy
Finanční a majetkové údaje firmy
KategorieObchodní prostory
LokalitaMarie Kršňákové 175, Chabařovice
OkresÚstí nad Labem
Plocha užitná14.755 m²
Plocha pozemku14.775 m²
Plocha zastavěná3.000 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Marie Kršňákové 175
Chabařovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře