Prodej pozemky - zahrady, 437 m² - Mikulášovice

Mikulášovice | 437 m²

ID 00880
Kontakt
390 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji idylický pozemek o rozloze 437 m^2, situovaný v malebné obci Mikulášovice, která je strategicky umístěna v blízkosti železniční trati. Tato trať vám umožní pohodlné cestování nejen do blízkého Rumburka, ale také do Liberce či až do Prahy Vršovice.

Pozemek je oázou klidu a nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Na jeho hranici stojí přízemní dřevěná kůlna s pultovou střechou, která je momentálně kryta provizorní ochranou plachtou. Kůlna je doplněna o zadní přístřešek s robustní dřevěnou konstrukcí a povlakovou krytinou IPA a z části plechovou střechou, který poskytuje další úložný prostor.

Pozemek je obklopen pečlivě udržovaným oplocením, které kombinuje drátěné pletivo na ocelových sloupcích a estetické dřevěné latě rovněž na ocelových sloupcích. Vstup na pozemek zajišťují vrata z ocelové konstrukce s výplní z dřevěných latí, která dotvářejí celkový harmonický vzhled.

na pozemku je několik zpevněných ploch a suché WC. Na pozemku jsou vzrostlé smrky, které dotvářejí příjemnou atmosféru a poskytují stín v horkých letních dnech.

Co se týče inženýrských sítí, elektřina i voda jsou momentálně dostupné prostřednictvím napojení od souseda, který má již zřízené přípojky. Vzhledem k územnímu plánu je v budoucnu očekáváno zasíťování, což znamená, že pozemek nabízí potenciál pro další rozvoj a zvýšení jeho hodnoty.

Tento pozemek představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají místo pro svůj klidný útočiště nebo investici s perspektivou budoucího rozvoje. Nechte se okouzlit kouzlem tohoto místa a přijďte si prohlédnout tento jedinečný pozemek, který čeká, až na něm vytvoříte svůj vlastní příběh.

Více info telefonicky u mě, budu se těšit.

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaMikulášovice
OkresDěčín
Plocha pozemku437 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaRekreační

Lokalita

Mikulášovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře