Služby

Sponzorujeme

Jsme patrioti z Ústí nad Labem a proto se snažíme, pokud je to v našich možnostech, podpořit mladé talenty z různých spotrovních a kulturních odvětví.... více »

Pomůžeme s financováním

Spolupacujeme s profesionály i ve sféře financí, v případě že nemáte vlastní způsob financování zajištěný, dejte nám vědět. hypoteční kalkulačku najdete zde.... více »

Ocenění nemovitostí

Kromě prodeje a pronájmu jsme schopni také necenit vaši nemovitost. A pakliže se rozhodnete pro prodej, za ocenění nebudete platit nic navíc. Provádíme jej na základě skutečně realizovaných obchodů v místě a čase. To v praxi znamená, že vaši nemovitost naceníme co nejpřesněji, aby následná.. více »

Prodej nemovitostí

Prodejem nemovitostí se zabýváme téměř dvě dekády a máme za sebou přes 3000 realizací. Nákup nemovitosti je na druhé straně jedna z nejlepších investicí, kterou můžete dlouhodobě udělat. A když si k tomu navíc opatříte vytoužené bydlení, jsou to dvě výhry v jednom. V naší nabídce jsou nemovitosti.. více »

Pronájem nemovitostí

Ne každý si při dnešních cenách nemovitostí může dovolit koupit vlastní bydlení. Anebo zkrátka nechce. V tom případě se budete poohlížet po pronájmu, s čímž vám rádi pomůžeme. V našem portfoliu najdete byty i kanceláře v Ústí nad Labem, Děčíně či Mostě. A pokud si nevyberete, neváhejte nás.. více »

O společnosti

Také jste jako děti snily o tom, jak budete jednou bydlet na místě, které bude vypadat přesně podle vašich představ? Anebo jste to vlastně vůbec netušili a rádi se necháte inspirovat? V obou těchto případech si můžete už teď gratulovat, našli jste to pravé.  Vedení naší realitní kanceláře pracuje.. více »

SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
SKYNER s.r.o.SKYNER Realitní kancelář s.r.o.
Masarykova 381/387
400 10
Ústí nad Labem