Prodej, Činžovní domy, 355 m² - Ústí nad Labem-centrum, ul. Palachova

Palachova, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum | 607 m²

ID 00365
Kontakt
prodáno
včetně provize

Prodej bytového domu s 6 bytovými jednotkami a nebytovým prostorem v Ústí nad Labem, ul. Palachova.
Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení k prodeji bytový dům s 6 bytovými jednotkami po rekonstrukci, nebytovým prostorem a parkovacím stání o celkové ploše 355 m2 v Ústí nad Labem- ul. Palachova.
Nabízíme Vám ke koupi velmi zajímavou investiční příležitost - činžovní dům podsklepený po rekonstrukci s šesti bytovými jednotkami o vel. ( 5x 2+1, 1x 3+1 o ploše 123 m2) a nebytovým prostorem v přízemí o ploše 168 m2 se dvěma výlohama v centru Ústí nad Labem, ul. Palachova.

V prvním nadzemním podlaží domu se nachází nebytový prostor, bývalé řeznictví/uzenářství o ploše 168 m2. Nebytový prostor je v současné době volný, nabízený k pronájmu. Před domem je 5 parkovacích míst, některé v pronájmu od bydlících nájemníků.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází dvě bytové jednotky o velikosti 2x 2+1 a ploše 70 m2 a 58 m2. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází krásný, prostorný a slunný byt o ploše 123 m2 s velkou koupelnou a dvěma toaletami. Ve čtvrtém nadzemním podlaží jsou k dispozici dvě bytové jednotky o vel. 2x2+1 a ploše 58 m2 a 70 m2. Poslední bytová jednotka je v podkroví o ploše 60 m2. Část podkroví v domě je nevyužito.

Bytové jednotky jsou po rekonstrukci, každá byt. jednotka má svůj vlastní nový/úsporný plynový kotel, novou koupelnu, novou kuchyň s myčkou nádobí a plynovým sporákem s troubou, bez nutných dalších investic. Všechny bytové jednotky jsou obsazeny slušnými/platícími nájemníky + podnikání pod jednou střechou.

KategorieČinžovní domy
LokalitaPalachova, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
OkresÚstí nad Labem
Plocha užitná607 m²
Plocha zastavěná331 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Palachova
Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře