Komerční prostory 106m2 - ul. Pařížská Ústí nL

Pařížská 1170/1, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum | 106 m²

ID 00856
Kontakt
prodáno
včetně provize, včetně právního servisu

REZERVACE! Nabízíme k prodeji atraktivní nebytový prostor o velikosti 106 m², situovaný na prestižní křižovatce Pařížská a Masarykova. Tato flexibilní plocha, která je momentálně využívána jako herna, má bohatou historii různorodého využití, včetně elektroprodejny, prodejny textilu a obuvi, a nabízí široké spektrum možností dalšího využití dle představ nového majitele.

Je vybavena veškerým potřebným technickým zázemím, včetně samostatných toalet pro muže a ženy, stejně jako toalet a šatny pro personál. K dispozici je také zadní zásobovací vchod, což usnadňuje logistiku při zásobování. Prostor je vybaven silnými elektrojističi a bojlerem pro zajištění teplé vody. Vzduchotechnikou s ohřevem vstupního vzduchu.

Náklady na topení jsou velmi příznivé, pouze 5 000 Kč za měsíc, což představuje ekonomický provoz. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat našeho makléře, který vám rád poskytne veškeré detaily a odpoví na vaše dotazy.

Tento prostor je ideální pro investory hledající lukrativní příležitost v srdci města s vysokou pěší frekvencí a výbornou dostupností.

KategorieObchodní prostory
LokalitaPařížská 1170/1, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
OkresÚstí nad Labem
Plocha užitná106 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Pařížská 1170/1
Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře