Prodej ideální 1/2 obchodních prostor, 600m² - Ústí nad Labem - Klíše

Okružní 116/4, Ústí nad Labem - Klíše | 820 m²

ID 00195
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme možnost koupit iedální polovinu objektu, který je multifunkčně využitelný. Důvod prodeje je odchod jednoho ze spolumajitelů z Ústeckého kraje. S druhým majitelem je rozumná dohoda. Před prodejem dojde k úředně ověřené dohodě o vymezení prostor obou majitelů a na výhradním nároku na užívání a nájemném z vymezených prostor.
Celkově se pro nového majitele jedná o 7 - 9 kanceláří s vlastním i společným sociálním zázemím a o 4 garáže a případně 1 větší halu a dále společné vnitřní prostory a kompletně venkovní prostory. Zůstávající 1/2 majitel využívá v 1 NP a 2NP 5 kanceláří. Ostatní je věc opravdu rozumné dohody.
celkově se tedy jedná se o soubor staveb, kde dominantu tvoří reprezentativní vila Marie, o celkové ploše ve třech podlažích 600m2, 8x samostatná garáž a sklad - celkem o výměře 220m2, dále pak manipulační prostor o výměře 1440m2, s vjezdem z Okružní ul., který slouží jako parkoviště.
Dům prošel celkovou citlivou rekonstrukcí, okna, střecha, její zateplení, rekuperace vzduchu ( Stiebel Eltron) všech prostor apod. V přízmí domu je vlastní výměníková stanice, která zajištuje ohřev teplé vody a rozvod tepla. Velmi nízké náklady na vytápění 25tis/rok. V současné době kolaudován jako občanská vybavenost, ale je před kolaudací, částečně na byty a kanceláře. Dva komplet hotové byty v podkroví dispozičně jako 2+kk s komorou. Ve druhém patře také jeden byt 2+1. Zbývající prostory ke komerčnímu využití. Nutné drobné dodělávky. Více informací Vám podám na prohlídce.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieObchodní prostory
LokalitaOkružní 116/4, Ústí nad Labem - Klíše
OkresÚstí nad Labem
Náklady na bydlení25tis/ rok vytápění
Plocha užitná820 m²
Plocha pozemku1.885 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Okružní 116/4
Ústí nad Labem - Klíše
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře