Prodej, Rodinné domy, 200 m² - Ústí nad Labem - Krásné Březno

Podmokelská 3/28, Ústí nad Labem - Krásné Březno | 200 m²

ID 00523
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

OPĚT V PRODEJI !! Z důvodu stěhování našeho rodinného podniku vám nabízíme možnost koupit skoro dokonalý dům, jak k podnikání, tak k bydlení, který jsme si zrekonstruovali. Dům je dispozičně řešen jako 6+1 se dvorem, pergolou s kuchyní, vodou a odpadem.
Objekt před třemi lety prošel kompletní rekonstrukcí. Nové přípojky kanalizace, vody, elektriky a plynu. Zakonzervování původního krovu, nové latě, nová střešní krytina a parofolie. Uvnitř domu jsou nové rozvody vody, odpadu, elektriky, IT sítí. Též nový rozvod plynového ústředního topení, který zajišťuje kondenzační kotel Viessmann. Dům je částečně podsklepen. V přízemí domu jsou lité vysokozátěžové podlahy, v současnosti využívány pro technickou místnost, tři sklady a koupelna s WC. V prvním patře se nachází tři prostorné místnosti, nyní kanceláře, kuchyňský kout a zasedací místnost. V podkroví je možná vestavba dalších pokojů/kanceláří, s čímž bylo počítáno a na půdě jsou vývody elektro i topení a odpad. Dvůr, na který je přístup i autem, je celý obehnaný zdí, má zámkovou dlažbu, pergolu s elektrikou a vodou i odpadem pro mytí nádobí (třeba po grilovačce). Dům je chráněn systémem Jablotron, a napojen na kamery, které je možné sledovat i z mobilu.
Zatím zde ještě sídlíme, ale prohlídky mohou probíhat v podstatě kdykoliv po dohodě se mnou. Více informací Vám řeknu na místě.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaPodmokelská 3/28, Ústí nad Labem - Krásné Březno
OkresÚstí nad Labem
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku240 m²
Plocha zastavěná100 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Podmokelská 3/28
Ústí nad Labem - Krásné Březno
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře