Prodej, Rodinný dům, Ústí nad Labem - Předlice

náměstí Prokopa Velikého 26/18, Ústí nad Labem - Předlice | 300 m²

ID 00905
Kontakt
prodáno
včetně provize, včetně právního servisu

Rezervováno!
Vážení zájemci o nemovitosti,
Představuji Vám exkluzivní nabídku prodeje dvougeneračního rodinného domu, který se nachází v lokalitě Předlic, části krajského města Ústí nad Labem. Ul. Nám. Prokopa Velikého.

Rodinný dům disponuje bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 a rozkládá se na ploše 130 m2 ve dvou patrech, přičemž k dispozici navíc je i prostorné podkroví. Nemovitost prošla v letošním roce částečnou rekonstrukcí, během které byly obnoveny rozvody elektriky, stěny vyštukovány a podlahy vybaveny plovoucí podlahou nebo dlažbou. Půdní trámy byly ošetřeny a střecha domu je chráněna pozinkovaným plechem, z části hliníkem.

Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva v technické části vedle domu, s rozvodem do radiátorů, které jsou umístěny ve všech místnostech. Vodovodní přípojka je městská a odpadní vody jsou odváděny do jímky s trativodem. Ohřev teplé vody zajišťuje kombinace kotle a bojleru.

K nemovitosti dále patří pozemek o rozloze 968 m2, na kterém se nachází stodola o ploše 219 m2 ve dvou patrech a dvoupatrová stavba, do tvaru L k domu, o ploše 95 m2 na patro. Tyto objekty poskytují mnohostranné využití, ať už pro vytvoření nájemních bytů, nebo pro podnikatelské účely, jako jsou výrobní, opravárenské či skladovací prostory.
Prostorný dvůr o velikosti umožňuje pohodlný vjezd i pro nákladní vozidla a nabízí dostatek prostoru pro soukromé i podnikatelské aktivity, včetně zázemí v uzavřeném prostředí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a přejete si získat více informací nebo si domluvit nezávaznou prohlídku, neváhejte se na mne obrátit.

Těším se na případnou spolupráci.

KategorieRodinné domy
Lokalitanáměstí Prokopa Velikého 26/18, Ústí nad Labem - Předlice
OkresÚstí nad Labem
VelikostAtypický
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku968 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

náměstí Prokopa Velikého 26/18
Ústí nad Labem - Předlice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře