Prodej provozně výrobního areálu, přičemž areál částečně pronajat, roční výnos 9%

Varvažov 95, Telnice | 11 000 m²

ID 00505
Kontakt
prodáno

REZERVOVÁNO!!
Prodej provozně výrobního areálu, přičemž areál částečně pronajat, roční výnos je 9%.
Nabízíme k prodeji provozně administrativní areál (sklady, výroba, kanceláře, manipulační plochy) v obci Telnice – Varvažov u Ústí nad Labem. Celková plocha pozemků cca 20200 m2, přičemž stavební pozemky činní 4876 m2 a jsou zastavěny těmito stavbami:
1. výrobně provozní objekt (hlavní budova), č.p. 95, je vystavěn v klasické masivní zděné technologii o pěti podlažích, výška stropů 3,5 m, nosnost stropů 1500 kg/m2, zastavěná plocha 4180 m2, užitná plocha 9974 m2, 2 x výtah, 4 x rampa, 5 vjezdů do budovy, hlavní vchod s recepcí, okna ocelohliníková, zdvojená, součástí kotelna,(2 x plynový kotel KU 100 Gesra, hořák Weishaupt 055t/h), budova neutralizace, plechové sklady, přístřešky. Půdorysný tvar hlavní budovy je do U, její jižní část je převážně využívána jako prostory kanceláří, ostatní části provozně výrobní a skladové prostory. Vzhledem k blízkosti lyžařského střediska Zadní Telnice a dalších blízkých možností sportovního, či rekreačního vyžití, jeví se i možnost změny kancelářských ploch k vybudování malometrážních bytů apartmánového typu.
2. budova bývalé hasičská zbrojnice, samostatný zděný dvoupodlažní objekt, zastavěná plocha 420 m2,
3. samostatný zděný objekt s využitelným podkrovím, č.p. 116, zastavěná plocha 197 m2,
4. dvoupodlažní zděná budova č.p. 211, se dvěma bývalými bytovými jednotkami a s možností využití podkroví, zastavěná plocha 100 m2.
Části prostor v budovách jsou pronajaty nájemcům (cca 55% obsazenost), se smlouvy na dobu neurčitou, s výpovědní lhůtou 6 měsíců. Čistý výnos z těchto pronájmů činní 130.000,- Kč za měsíc.
Areál disponuje vlastní trafostanicí 22kV 400kVA, rozvodnou NN, zemní plyn rozveden po celém areálu. Přípojka vody z řadu SčVK, vlastní čistírna odpadních vod a neutralizace, rozvody informačních systémů. Areálem protéká Telnický potok. Dva vjezdy pro osobní i kamionovou dopravu, v areálu asfaltové obslužné komunikace, parkovací plochy (ca 25 stání), velmi dobré napojení na státní silnici, nájezd na D8 4 km. Na nabízené nemovité věci nabyly nikdy čerpány žádné dotační programy. Více informací u makléře prodeje.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieVýroba
LokalitaVarvažov 95, Telnice
OkresÚstí nad Labem
Plocha užitná11.000 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Varvažov 95
Telnice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře